پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
کد خبر: ۱۱۲۱۷
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۵/۵/۲۶

آل سعود در آدم‌کشی روی هیتلر را سفید کرده است

آل سعود در آدم‌کشی روی هیتلر را سفید کرده است


سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن محکومیت حملات سعودی علیه مردم یمن گفت: عربستان به دلیل ناکامی توطئه های رنگارنگ ریاض به شکل جنون انگیزی در یمن دست به آدم کشی می زند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که رژیم سعودی روی هیتلر را سفید کرده است ، گفت: فاشیست های آلمان نازی حداقل تعصب نژادی داشته اند اما عربستان به مردم عرب یمن هم رحم نمی کنند.
 
وی تصریح کرد: تخریب بیمارستان ها و مراکز آموزشی کودکان یمنی مصداق بارز جنایت جنگی توسط عربستان است اما مساله اساسی اینجاست که یمن به ویتنام سعودی تبدیل خواهد شد.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جای تعجب اینجاست که نهادهای مدعی حقوق بشر که با ذره بین در مسائل حقوق ایران به دنبال بهانه می گردند ، در مقابل جنایت بارز رخ داده در یمن سکوت کرده اند.
 
وی در ادامه گفت: نکته مضحک اینجاست که رسانه های غربی در مورد اعدام چندتروریست که اقدام به جنایت زده بودند دست به اعتراض زده اند. دوگانگی نوع برخوردهای غرب در مورد مسائل حقوق بشری و تروریسم به شکل تمسخر آمیزی درآمده است.
 
نقوی حسینی با اشاره به تشکیل جلسه پارلمان یمن خاطرنشان کرد: گروه های سیاسی یمن به این نتیجه رسیده اند که تنها و تنها با اتحاد و وحدت ملی توانایی شکست سعودی های متهاجم را دارند و این یک گام به جلو برای تثبیت حاکمیت مردم یمن است.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ