دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر: ۱۲۵۳۶
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۸/۱

احکام جدید عراقی در شرکت ملی گاز ایران

احکام جدید عراقی در شرکت ملی گاز ایران


پایگاه خبری سیمای نفت،مراسم تودیع و معارفه مدیران گاز رسانی، شرکت ذخیره سازی گاز وامور تخصصی بازرگانی با حضور مهندس عراقی معاون وزیرو مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، طی احکامی آقایان سعید مؤمنی به عنوان مدیر گاز رسانی ، حجت الله عابدی به عنوان سرپرست امور تخصصی بازرگانی وحسن منتظر تربتی با حفظ سمت به عنوان سرپرست شرکت ذخیره سازی انتخاب شدند  و ازتلاش و زحمات  آقایان احمدی نسب،ناصر ابراهیمی و علیرضا غریبی تقدیر به عمل آمد.  
 
مهنس عراقی  درابتدای این مراسم  ضمن اظهار خرسندی از تغییرات جدید مدیریتی اظهار کرد:مدیرانی که انتخاب شدند از بهترین مدیران این مجموعه به شمار می روند زیرا که شناخت کافی از شرکت  ملی گاز،کارکنان این مجموعه ونیز روحیه مشورتی دارند.
 
مهندس عراقی با اشاره به اینکه تا بهترین شدن خیلی فاصله داریم تصریح کرد: برای اینکه به عنوان یک شرکت بین المللی مطرح شویم نیاز است که با تلاش شبانه روزی این امر مهم تحقق پیدا کند.
 
وی گفت: یک مدیر باید سه ویژگی داشته باشد تا بتواند درامور محوله موفق باشد 1-مدل ارزشی بوده، یعنی اینکه باید در کارکنان تاثیر مثبت داشته باشد تا مجموعه زیر نظر او کارها را بدون حضور او انجام دهند2-  به عنوان مربی در مجموعه خدمت نموده تا کارکنان از تجربه وی استفاده نمایند 3- مهمترین ویژگی مدیر مشوق بودن آن است که با داشتن مسئولیتهایی که به دوش دارد روحیه خود را ازدست ندهد.
 
مهندس عراقی در پایان برای تمام همکاران و دست اندرکاران این مجموعه بزرگ آرزوی سربلندی و توفیق روز افزون نمود.

انتهای خبر//

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ