دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر: ۱۲۶۶۳
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۹/۳

شرکت ملی گاز به عنوان یک شرکت پرکار و بی حاشیه در کشور شناخته شده است
عراقی؛

شرکت ملی گاز به عنوان یک شرکت پرکار و بی حاشیه در کشور شناخته شده است


به گزارش پایگاه خبری سیمای نفت،حمیدرضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران که در نشست هم اندیشی با مدیران عامل شرکت های پالایش گاز، سخن می گفت، با بیان این مطلب، اظهار داشت: شرکت ملی گاز ایران با پشت سر گذاشتن نیم قرن تجربه، اکنون از مرحله عملیاتی بودن صرف خارج شده و به پایداری در تولید و نگاهداشت آن رسیده است.

مهندس عراقی با اشاره به این که شرکت ملی گاز به عنوان یک شرکت پرکار و بی حاشیه در کشور شناخته شده است، تصریح کرد: منابع انسانی از مهم ترین و بزرگ ترین سرمایه های هر شرکت، نهاد و سازمان هستند و از همین رو، ایجاد حس اعتماد در آنها و انگیزه دار کردن این منابع، مهم ترین کاری است که مدیران باید انجام دهند.
معاون وزیر در امور گاز با بیان این که باید به جوانان فرصت اظهار وجود داد، یادآور شد: زمانی جوانان این مرز و بوم را می توانید قابل اعتماد توصیف کنید که به آنها تفویض اختیار کنید؛ به بیان دیگر، استعدادهای آنها را شکوفا سازید.
مهندس عراقی با اشاره به این که شرکت ملی گاز ایران اکنون در حال گذار از مرحله اجرا به مرحله بهره برداری است، گفت: مدیران ما باید بدانند که با پایان یافتن مراحل اجرایی پروژه، کار تمام نمی شود. چون مرحله بهره برداری بسیار مهم تر از مرحله اجرایی است و اصولی ترین استراتژی شرکت گاز، حفظ و نگهداری تأسیسات، منابع گازی، مالی و انسانی و ارتقای نیروها و توانمندسازی آنان است.
به گفته وی، شرکت ملی گاز ایران پس از 50 سالگی خود، باید روی جانشین پروری، توانمندسازی، انتقال تجربه و ایجاد انگیزه، کار کند. 
این گزارش می افزاید در این نشست که با حضور مدیر پالایش و نظارت بر تولید گاز و مدیران عامل شرکت های پالایش گاز در کشور برگزار شد، مدیران عامل شرکت ها ضمن ارایه گزارش کار، به بررسی راهکارها و چالش های مرتبط با حوزه عملکردی خود، پرداختند.

منبع: روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ