جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
کد خبر: ۱۲۷۲۰
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۵/۹/۲۴

تفاهم آکادمی بارسلونا و شرکت ملی نفت ایران


پایگاه خبری سیمای نفت،آکادمی باشگاه بارسلونا اسپانیا و امور ورزش شرکت ملی نفت ایران با هدف استعدادیابی در فوتبال پایه به تفاهم رسیدند.

تمرینات آکادمی بارسلونا در مجموعه فرهنگی ورزشی تهرانسر شرکت نفت عصر روز گذشته با حضور مشاور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی، رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران آغاز شد.
 
مشاور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی در حاشیه این مراسم گفت: تفاهم نامه موقتی بین امور ورزش شرکت نفت و آکادمی بارسلونا در ایران امضا شده است که از یک سال و نیم پیش مذاکرات آن آغاز شده بود. 
 
غلامحسین اشرفی افزود: هدف آکادمی بارسلونا استعدادیابی است که در بیش از ۵۰ نقطه دنیا مشغول به فعالیت هستند و تهران نیز به این شهرها افزوده شده است؛ امیدواریم این اتفاق با هدف گسترش مسئولیت‎های اجتماعی به‎زودی به مناطق نفتخیز نیز با وجود زیرساخت های مناسب شرکت نفت تسری یابد.
 
کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک نیز گفت: از مسئولان شرکت ملی نفت ایران به دلیل انجام این پروژه تشکر می کنم و امیدوارم برنامه هایی مانند مشارکت با آکادمی بارسلونا به زودی مورد توجه تمام دستگاه های حاضر در امر ورزش قرار گیرد.
 
رضا قورچیان، رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران نیز بیان کرد: از یک سال و نیم پیش مذاکرات ما و نمایندگان آکادمی بارسلونا آغاز شده بود که سرانجام با رفع موانع این همکاری شکل رسمی به خود گرفت و در این دوره تمرینات زیرنظر مربیان اسپانیایی برگزار می شود.

منبع:سایت شرکت ملی نفت ایران

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ