جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
کد خبر: ۱۲۷۲۱
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۹/۲۵

با پیگیری نماینده مردم

تعرفه گاز شهر برزک کاشان کاهش یافت


پایگاه خبری سیمای نفت،نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: با موافقت هیئت وزیران، تعرفه گاز شهر برزک کاشان در چهار ماه پایانی سال بر اساس اقلیم۱ (سردسیری) محاسبه می شود.

سیدجواد ساداتی نژاد با اشاره به خبر فوق اظهار داشت: با شروع به کار مجلس دهم، از تیرماه سال جاری کمیته مردمی پیگیری کاهش تعرفه گاز مناطق کوهستانی کاشان با حضور مسئولان ادارات مربوطه تشکیل شد.
 
وی افزود: در سه جلسه این کمیته بررسی علمی تعرفه گذاری قبوض گاز در اقلیم های مختلف انجام شد و شرایط اقلیمی سردسیری منطقه در بخش هایی همچون برزک، نیاسر، قمصر با قوانین موجود به دقت مورد تطبیق قرار گرفت.
 
ساداتی نژاد تصریح کرد: گزارش جمع بندی شده این جلسات با مستندات لازم به منظور کاهش هزینه گاز مصرفی مناطق مورد نظر به مراجع بالاتر از جمله وزارت نفت ارائه شد.
 
نماینده مردم با اشاره به موافقت هیات وزیران با تغییر اقلیم شهر برزک گفت: بر اساس گزارش آبان ماه شرکت ملی گاز ایران، تعرفه گاز چهار ماه پایانی سرد سال در شهر برزک بر اساس اقلیم 1 سردسیری محاسبه می شود.
 
 وی با تشکر از همکاری ادارات و مسئولین خاطرنشان کرد: تحقق این امر با همت و تلاش و همکاری های مناسب بین بخشی دستگاه های مربوطه، شوراهای مناطق و موافقت دولت حاصل شد.
 
گفتنی است به منظور کاهش تعرفه برق منطقه کاشان و آران و بیدگل و محاسبه آن متناسب با مناطق مشابه گرمسیری، پیگیری ها و مکاتبات نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به مرحله نهایی رسیده است و در انتظار موافقت هیات دولت می باشد.

منبع :خانه ملت

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ